GRĄŽINIMO/KEITIMO TAISYKLĖS

Dėkojame, kad pasirinkote Charged. Laimingi klientai yra vienas iš mūsų komandos tikslų. Jeigu jūs esate nepatenkintas savo pirkiniu, susipažinkite su mūsų prekių grąžinimo/keitimo taisyklėmis:

 1. Prekių grąžinimas vyksta vadovaujantis 2001m. birželio 29d. Lietuvos Respublikos Ūkio ministro įsakymu Nr. 217 “Dėl daiktų grąžinimo ir keitimo taisyklių patvirtinimo”. Pinigai už grąžintas prekes visais atvejais yra pervedami į mokėtojo banko sąskaitą.

2. Remiantis prekių grąžinimo ir keitimo įstatymo pirmuoju punktu, pirkėjas, norėdamas grąžinti prekę, tai gali padaryti per 14 (keturiolika) darbo dienų nuo prekės pristatymo dienos. Apie grąžinimą pardavėjas privalo būti informuotas el. paštu: super@charged.lt. Laiške privalo būti įrašytas prekės pavadinimas, užsakymo numeris, pateikta prekės grąžinimo priežastis bei pridėta jos nuotrauka.

3. Mūsų darbuotojui nustačius, kad Jūsų atveju garantija galioja, jūs privalėsite atsiųsti prekę atgal į mūsų servisą. Grąžinimo/keitimo išlaidas apmoka pirkėjas.

4. Garantija nėra taikoma susidėvėti linkusiems prekės komponentams: ratams, guoliams, ašims ir t.t.

5. Prekės grąžinimo metu būtina laikytis šių sąlygų:

5.1.  Grąžinama prekė turi būti originalioje pakuotėje;
5.2.  Prekė turi būti nepažeista ir nesugadinta;
5.3.  Prekė turi būti nenaudota, nepraradusi prekinės išvaizdos (nepažeistos etiketės, nenuplėštos apsauginės plėvelės ir kt.). Šis punktas yra netaikomas tuo atveju, kai grąžinama nekokybiška, brokuota prekė;
5.4.  Grąžinama prekė turi būti tokios pačios komplektacijos, kokios buvo pristatymo dieną;
5.5.  Grąžinant prekę būtina pateikti jos įsigijimo dokumentą.

6.  Pardavėjas turi teisę nepriimti pirkėjo grąžinamų prekių, jei pirkėjas nesilaiko 5. punke nustatytų prekių grąžinimo sąlygų.

7.  Gavus ne tą prekę, kuri buvo įsigyta ir/ar grąžinant nekokybišką prekę, pardavėjas įsipareigoja pakeisti prekes ar jų detales analogiškomis ir tinkamomis.

8.  Tuo atveju, kai pardavėjas neturi pakeitimui tinkamų prekių, pirkėjui yra grąžinama sumokėta suma (neįskaičiuojant kainos už pristatymą).